Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy Farmers Sour Cream Squeeze Pouch | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Dairy Farmers Sour Cream Squeeze Pouch
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Dairy Farmers Sour Cream Squeeze Pouch
130g · Dairy Farmers
Cheapest at Woolworths
$0.65 less than Coles · $1.46 / 100g
$1.90
Coles
Sour Cream Squeeze Pouch · 130g
$2.55
$1.96 / 100g
Add from Coles
Woolworths
This one
$1.90
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$1.90
Lowest
$1.90
Highest
$1.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Dairy Farmers
Size
130g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Strawberry Yogurt Squishy Pouch 150g
at Aldi
150g
$1.19
79.3c / 100g
66.8c less per 100g
Add to cart
Vanilla Yogurt Squishy Pouch 150g
at Aldi
150g
$1.19
79.3c / 100g
66.8c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$1.90
Add from Woolies
$2.55
$1.46 / 100g
Cheapest
Special
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Special
Strawberry Custard Pouch
at Coles
90g
$0.85
$1.20
94.4c / 100g
51.7c less per 100g
Add to cart
Special
Vanilla Custard Pouch
at Coles
90g
$0.85
$1.20
94.4c / 100g
51.7c less per 100g
Add to cart