Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pauls Smarter White Low Fat Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Pauls Smarter White Low Fat Milk
Dairy & Eggs
Pauls Smarter White Low Fat Milk
2L · Pauls
Woolworths
$4.60
$5.10
$2.30 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.60
Lowest
$4.60
Highest
$4.60
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1L
$4.10 / L
$4.10
1L
$4.10 / L
$4.10
1L
$3.50 / L
$3.50
1L
$4.10 / L
$4.10
2L
$2.30 / L
Best value per L
Viewing
$4.60
3L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
71c less per L
Add to cart
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
65c less per L
Add to cart
Woolworths
$4.60
Add from Woolies
$3.27 / L
$9.80
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Pauls
Size
2L
Store brand
No
Light Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
65c less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
65c less per L
Add to cart