Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pauls Zymil Lactose Free Full Cream Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Pauls Zymil Lactose Free Full Cream Milk
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Pauls Zymil Lactose Free Full Cream Milk
3L · Pauls
Cheapest at Coles
9% less per L than Woolworths · $2.98 / L
$5.95
Coles
Zymil Lactose Free Full Cream Milk · 2L
$5.95
$6.90
$2.98 / L
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$9.80
Lowest
$9.80
Highest
$9.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1L
$4.10 / L
$4.10
1L
$4.10 / L
$4.10
2L
$2.30 / L
Best value per L
$4.60
2L
$2.98 / L
$5.95
2L
$2.98 / L
$5.95
3L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
$1.39 less per L
Add to cart
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.32 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$5.95
Add from Coles
This one
$9.80
$3.27 / L
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
$3.27 / L
Viewing
$9.80
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Pauls
Size
3L
Store brand
No
Light Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.32 less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.32 less per L
Add to cart