Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Perfect Italiano Grated Mexican Style Cheese | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Perfect Italiano Grated Mexican Style Cheese
Dairy & Eggs
Perfect Italiano Grated Mexican Style Cheese
450g · Perfect Italiano
Woolworths
$8.50
$1.89 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.50
Lowest
$8.50
Highest
$8.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
125g
$3.60 / 100g
$4.50
125g
$3.60 / 100g
$4.50
125g
$3.60 / 100g
$4.50
200g
$3.75 / 100g
$7.50
200g
$3.75 / 100g
$7.50
450g
$1.89 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cauliflower Cheese Bake
at Coles
800g
$6.60
82.5c / 100g
$1.06 less per 100g
Add to cart
Tasty Cheese Block 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
99c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$8.50
Add from Woolies
Viewing
$8.50
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Perfect Italiano
Size
450g
Store brand
No
Cheddar Cheese Block
at Coles
1kg
$9.30
93c / 100g
95.9c less per 100g
Add to cart
Spreadable Cream Cheese 250g
at Aldi
250g
$2.39
95.6c / 100g
93.3c less per 100g
Add to cart