Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Thomas Dux Spring Onion & Chive Cream Cheese | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Thomas Dux Spring Onion & Chive Cream Cheese
Dairy & Eggs
Thomas Dux Spring Onion & Chive Cream Cheese
200g · Thomas Dux
Woolworths
$4.20
$2.10 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.20
Lowest
$4.20
Highest
$4.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
125g
$2.16 / 100g
$2.70
125g
$2.16 / 100g
$2.70
200g
$2.10 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.20
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Thomas Dux
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cauliflower Cheese Bake
at Coles
800g
$6.60
82.5c / 100g
$1.27 less per 100g
Add to cart
Tasty Cheese Block 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
$1.20 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.20
Add from Woolies
Cheddar Cheese Block
at Coles
1kg
$9.30
93c / 100g
$1.17 less per 100g
Add to cart
Spreadable Cream Cheese 250g
at Aldi
250g
$2.39
95.6c / 100g
$1.14 less per 100g
Add to cart