Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dodoni Greek Feta Cheese | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Dodoni Greek Feta Cheese
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Dodoni Greek Feta Cheese
150g · Dodoni
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $4.33 / 100g
$6.50
Coles
Greek Feta Cheese · 150g
$6.50
$7.50
$4.33 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Dodoni
Size
150g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cauliflower Cheese Bake
at Coles
800g
$6.60
82.5c / 100g
$3.51 less per 100g
Add to cart
Tasty Cheese Block 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
$3.43 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$6.50
Add from Coles
This one
$6.50
$7.50
$4.33 / 100g
Special
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Cheddar Cheese Block
at Coles
1kg
$9.30
93c / 100g
$3.40 less per 100g
Add to cart
Spreadable Cream Cheese 250g
at Aldi
250g
$2.39
95.6c / 100g
$3.38 less per 100g
Add to cart