Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Norco Skim Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Norco Skim Milk
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Norco Skim Milk
2L · Norco
Cheapest at Coles
$1.65 less than Woolworths · $1.70 / L
$3.40
Coles
Skim Milk · 2L
$3.40
$1.70 / L
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$5.05
Lowest
$5.05
Highest
$5.05
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$3.90 / L
$1.95
500ml
$7.80 / L
$3.90
1L
$3.05 / L
$3.05
2L
$2.52 / L
Viewing
$5.05
3L
$2.15 / L
Best value per L
$6.45
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
11c less per L
Add to cart
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
5c less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$3.40
Add from Coles
$5.05
$2.52 / L
Add from Woolies
Similar product, same size.
View on Woolworths ↗
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Norco
Size
2L
Store brand
No
Light Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
5c less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
5c less per L
Add to cart