Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
John West Tuna Chunks In Springwater | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
John West Tuna Chunks In Springwater
Meat & Seafood
John West Tuna Chunks In Springwater
425g · John West
Woolworths
$6.30
$1.48 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.30
Lowest
$6.30
Highest
$6.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
95g
$3.05 / 100g
$2.90
95g
$2.95 / 100g
$2.80
95g
$18.95 / 100g
$18.00
95g
$7.89 / 100g
$7.50
95g
$10.32 / 100g
$9.80
425g
$1.48 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tuna Chunks in Springwater 425g
at Aldi
425g
$3.29
77.4c / 100g
70.8c less per 100g
Add to cart
Tuna Springwater
at Coles
425g
$3.30
77.6c / 100g
70.6c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.30
Add from Woolies
Viewing
$6.30
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
John West
Size
425g
Store brand
No
Tuna Chunks in Springwater 185g
at Aldi
185g
$1.69
91.4c / 100g
56.9c less per 100g
Add to cart
Tuna Chunks in Springwater 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
44c less per 100g
Add to cart