Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bega Crunchy Peanut Butter | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Bega Crunchy Peanut Butter
Woolworths
Aldi
Pantry
At 2 stores
Bega Crunchy Peanut Butter
755g · Bega
Cheapest at Aldi
$0.01 less than Woolworths · 97.9c / 100g
$7.39
Woolworths
This one
$7.40
98c / 100g
Add from Woolies
Aldi
Crunchy Peanut Butter 755g · 755g
$7.39
Price history
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$7.40
Lowest
$7.40
Highest
$7.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$1.85 / 100g
$3.70
375g
$1.20 / 100g
$4.50
375g
$1.20 / 100g
$4.50
470g
$1.47 / 100g
$6.90
470g
$1.47 / 100g
$6.90
755g
98c / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Butter Beans
at Coles
420g
$0.95
22.6c / 100g
75.3c less per 100g
Add to cart
Caterers Buttery Spread 1kg
at Aldi
1kg
$4.39
43.9c / 100g
54c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Aldi
$7.39
Add from Aldi
97.9c / 100g
Cheapest
Add from Aldi
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Best value per 100g
Viewing
$7.40
Details
Aisle
Pantry
Brand
Bega
Size
755g
Store brand
No
Butter Beans
at Coles
400g
$1.90
47.5c / 100g
50.4c less per 100g
Add to cart
Indian Simmer Sauce Butter Chicken 500g
at Aldi
500g
$2.49
49.8c / 100g
48.1c less per 100g
Add to cart