Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bega Whipped Peanut Butter | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Bega Whipped Peanut Butter
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Bega Whipped Peanut Butter
375g · Bega
Cheapest at Woolworths
$1.50 less than Coles · $1.20 / 100g
$4.50
Coles
Whipped Peanut Butter · 375g
$6.00
$1.60 / 100g
Add from Coles
Woolworths
This one
$4.50
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$1.85 / 100g
$3.70
375g
$1.20 / 100g
Viewing
$4.50
470g
$1.47 / 100g
$6.90
470g
$1.47 / 100g
$6.90
755g
98c / 100g
Best value per 100g
$7.40
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Butter Beans
at Coles
420g
$0.95
22.6c / 100g
97.4c less per 100g
Add to cart
Caterers Buttery Spread 1kg
at Aldi
1kg
$4.39
43.9c / 100g
76.1c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$4.50
Add from Woolies
$6.00
$1.20 / 100g
Cheapest
Special
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
755g
98c / 100g
$7.40
Details
Aisle
Pantry
Brand
Bega
Size
375g
Store brand
No
Butter Beans
at Coles
400g
$1.90
47.5c / 100g
72.5c less per 100g
Add to cart
Indian Simmer Sauce Butter Chicken 500g
at Aldi
500g
$2.49
49.8c / 100g
70.2c less per 100g
Add to cart