Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Safcol Sardines In Springwater | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Safcol Sardines In Springwater
Other
Safcol Sardines In Springwater
110g · Safcol
Woolworths
$2.10
$1.91 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.10
Lowest
$2.10
Highest
$2.10
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Safcol
Size
110g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sardines in Springwater 125g
at Aldi
125g
$1.29
$1.03 / 100g
87.7c less per 100g
Add to cart
Smoked Oysters in Springwater 85g
at Aldi
85g
$1.39
$1.64 / 100g
27.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.10
Add from Woolies
Brisling Sardines In Springwater
at Coles
110g
$1.90
$1.73 / 100g
18.2c less per 100g
Add to cart