Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Fennel Seed Whole | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Woolworths Fennel Seed Whole
Other
Woolworths own brand
Woolworths Fennel Seed Whole
26g · Woolworths
Woolworths
$2.00
$7.69 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
26g
$7.69 / 100g
Viewing
$2.00
36g
$5.56 / 100g
$2.00
250g
$1.08 / 100g
$2.70
350g
68.6c / 100g
$2.40
400g
41.3c / 100g
Best value per 100g
$1.65
500g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Whole Champignons
at Coles
425g
$1.75
41.2c / 100g
$7.28 less per 100g
Add to cart
Blue Peas Whole
at Coles
1kg
$4.50
45c / 100g
$7.24 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.00
Add from Woolies
$1.10 / 100g
$5.50
Details
Aisle
Other
Brand
Woolworths
Size
26g
Store brand
Woolworths
Whole Black Urid
at Coles
1kg
$5.50
55c / 100g
$7.14 less per 100g
Add to cart
Dill Gherkins Whole
at Coles
500g
$3.00
60c / 100g
$7.09 less per 100g
Add to cart