Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Alfa One Rice Bran Oil | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Alfa One Rice Bran Oil
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Alfa One Rice Bran Oil
1L · Alfa One
Cheapest at Coles
22% less per L than Woolworths · $5.88 / L
$17.65
Coles
Rice Bran Oil · 3L
$17.65
$5.88 / L
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$7.50
Lowest
$7.50
Highest
$7.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Alfa One
Size
1L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Vegetable Oil 2L
at Aldi
2L
$5.49
$2.75 / L
$3.14 less per L
Add to cart
Canola Oil 2L
at Aldi
2L
$5.49
$2.75 / L
$3.14 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$17.65
Add from Coles
$7.50
$7.50 / L
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
Canola Oil
at Coles
4L
$11.90
$2.98 / L
$2.91 less per L
Add to cart
Canola Oil
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
$2.88 less per L
Add to cart