Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Safcol Wild Caught Tuna Springwater | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Safcol Wild Caught Tuna Springwater
Meat & Seafood
Safcol Wild Caught Tuna Springwater
95g · Safcol
Woolworths
$2.00
$2.70
$2.11 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Safcol
Size
95g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tuna Chunks in Springwater 425g
at Aldi
425g
$3.29
77.4c / 100g
$1.33 less per 100g
Add to cart
Tuna Springwater
at Coles
425g
$3.30
77.6c / 100g
$1.33 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.00
Add from Woolies
Tuna Chunks in Springwater 185g
at Aldi
185g
$1.69
91.4c / 100g
$1.19 less per 100g
Add to cart
Tuna Chunks in Springwater 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
$1.06 less per 100g
Add to cart