Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Shredded Parmesan Cheese 250g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Shredded Parmesan Cheese 250g
Dairy & Eggs
Shredded Parmesan Cheese 250g
250g · WESTACRE DAIRY
Aldi
$4.99
$2.00 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.99
Lowest
$4.99
Highest
$4.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$2.00 / 100g
Viewing
$4.99
500g
$1.20 / 100g
$5.99
500g
$1.20 / 100g
$5.99
500g
$1.36 / 100g
$6.79
500g
$1.20 / 100g
$5.99
700g
$1.10 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cauliflower Cheese Bake
at Coles
800g
$6.60
82.5c / 100g
$1.17 less per 100g
Add to cart
Hillview Original Cheese Slices
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
$1.12 less per 100g
Add to cart
Aldi
$4.99
Add from Aldi
$7.69
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
WESTACRE DAIRY
Size
250g
Store brand
No
Hillview Light Cheese Slices
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
$1.12 less per 100g
Add to cart
Cheddar Cheese Block
at Coles
1kg
$9.30
93c / 100g
$1.07 less per 100g
Add to cart