Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sunbeam Australian Natural Sultanas | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Sunbeam Australian Natural Sultanas
Coles
Woolworths
Other
At 2 stores
Sunbeam Australian Natural Sultanas
375g · Sunbeam
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $1.47 / 100g
$5.50
Coles
Australian Natural Sultanas · 375g
$5.50
$1.47 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375g
$1.47 / 100g
Viewing
$5.50
750g
$1.05 / 100g
Best value per 100g
$7.90
Details
Aisle
Other
Brand
Sunbeam
Size
375g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Bran Flakes With Sultanas
at Coles
580g
$4.10
70.7c / 100g
76c less per 100g
Add to cart
Australian Sultanas
at Coles
1kg
$8.00
80c / 100g
66.7c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$5.50
Add from Coles
$5.50
$1.47 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Australian Sultanas 6 Pack
at Coles
240g
$2.50
$1.04 / 100g
42.5c less per 100g
Add to cart
Australian Sultanas
at Coles
750g
$7.90
$1.05 / 100g
41.3c less per 100g
Add to cart