Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
McKenzie's Coconut Moist Flakes | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
McKenzie's Coconut Moist Flakes
Other
McKenzie's Coconut Moist Flakes
225g · McKenzie's
Woolworths
$4.15
$1.84 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.15
Lowest
$4.15
Highest
$4.15
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
McKenzie's
Size
225g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Corn Flakes
at Coles
440g
$2.45
55.7c / 100g
$1.29 less per 100g
Add to cart
Bran Flakes With Sultanas
at Coles
580g
$4.10
70.7c / 100g
$1.14 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.15
Add from Woolies
Corn Flakes Crumbs
at Coles
300g
$3.60
$1.20 / 100g
64.4c less per 100g
Add to cart
Special Flakes
at Coles
375g
$4.50
$1.20 / 100g
64.4c less per 100g
Add to cart