Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Crisco Canola Oil | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Crisco Canola Oil
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Crisco Canola Oil
2L · Crisco
Cheapest at Woolworths
$3.50 less than Coles · $4.25 / L
$8.50
Coles
Canola Oil · 2L
$12.00
$6.00 / L
Add from Coles
Woolworths
This one
$8.50
$4.25 / L
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$8.50
Lowest
$8.50
Highest
$8.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
750ml
$6.40 / L
$4.80
2L
$4.25 / L
Best value per L
Viewing
$8.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Crisco
Size
2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Vegetable Oil 2L
at Aldi
2L
$5.49
$2.75 / L
$1.50 less per L
Add to cart
Canola Oil 2L
at Aldi
2L
$5.49
$2.75 / L
$1.50 less per L
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$8.50
Add from Woolies
Cheapest
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Canola Oil
at Coles
4L
$11.90
$2.98 / L
$1.27 less per L
Add to cart
Canola Oil
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
$1.25 less per L
Add to cart