Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
John West Wild Alaskan Pink Salmon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
John West Wild Alaskan Pink Salmon
Coles
Woolworths
Meat & Seafood
At 2 stores
John West Wild Alaskan Pink Salmon
210g · John West
Cheapest at Coles
28% less per 100g than Woolworths · $2.55 / 100g
$10.60
Coles
Wild Alaskan Pink Salmon · 415g
$10.60
$2.55 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$7.50
Lowest
$7.50
Highest
$7.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
95g
$2.95 / 100g
Best value per 100g
$2.80
95g
$7.89 / 100g
$7.50
95g
$2.95 / 100g
$2.80
105g
$4.29 / 100g
$4.50
105g
$7.05 / 100g
$7.40
210g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Salmon Pink
at Coles
415g
$6.50
$1.57 / 100g
98.8c less per 100g
Add to cart
Sweet Chilli Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
98.6c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$10.60
Add from Coles
$7.50
$3.57 / 100g
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
$3.57 / 100g
Viewing
$7.50
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
John West
Size
210g
Store brand
No
Smoked Flavoured Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
98.6c less per 100g
Add to cart
Tomato Salsa Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
98.6c less per 100g
Add to cart