Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Crisco Sunflower Oil | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Crisco Sunflower Oil
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Crisco Sunflower Oil
750ml · Crisco
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $8.00 / L
$6.00
Coles
Sunflower Oil · 750ml
$6.00
$8.00 / L
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Crisco
Size
750ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Vegetable Oil 2L
at Aldi
2L
$5.49
$2.75 / L
$5.25 less per L
Add to cart
Canola Oil 2L
at Aldi
2L
$5.49
$2.75 / L
$5.25 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$6.00
Add from Coles
$6.00
$8.00 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Canola Oil
at Coles
4L
$11.90
$2.98 / L
$5.03 less per L
Add to cart
Canola Oil
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
$5.00 less per L
Add to cart