Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Chicken Bolognese Spaghetti | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Chicken Bolognese Spaghetti
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Chicken Bolognese Spaghetti
350g · Woolworths
Woolworths
$4.00
$1.14 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350g
$1.14 / 100g
Viewing
$4.00
420g
21.4c / 100g
$0.90
500g
20c / 100g
Best value per 100g
$1.00
1.1kg
$1.36 / 100g
$15.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
350g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Pasta Spaghetti 500g
at Aldi
500g
$0.89
17.8c / 100g
96.5c less per 100g
Add to cart
Pasta Spaghetti
at Coles
500g
$0.90
18c / 100g
96.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.00
Add from Woolies
Durum Wheat Pasta Spaghetti
at Coles
500g
$1.00
20c / 100g
94.3c less per 100g
Add to cart
Spaghetti in Tomato Sauce 420g
at Aldi
420g
$0.89
21.2c / 100g
93.1c less per 100g
Add to cart