Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Pasta Spaghetti | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Pasta Spaghetti
Coles
Woolworths
Aldi
Pantry
At 3 stores
Woolworths own brand
Woolworths Pasta Spaghetti
500g · Woolworths
Cheapest at Aldi
$0.11 less than Woolworths · 17.8c / 100g
$0.89
Coles
Pasta Spaghetti · 500g
$0.90
18c / 100g
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$1.00
Lowest
$1.00
Highest
$1.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350g
$1.14 / 100g
$4.00
420g
21.4c / 100g
$0.90
500g
20c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.00
1.1kg
$1.36 / 100g
$15.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Cheapest · Aldi
$0.89
Add from Aldi
$1.00
20c / 100g
Add from Woolies
Aldi
Pasta Spaghetti 500g · 500g
$0.89
17.8c / 100g
Cheapest
Add from Aldi
Similar product, different size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
Size
500g
Store brand
Woolworths