Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tuna Lite Chilli | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Tuna Lite Chilli
Coles
Woolworths
Meat & Seafood
At 2 stores
Tuna Lite Chilli
185g · Sirena
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $2.54 / 100g
$4.70
Coles
This one
$4.70
$2.54 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Sirena Tuna Lite Chilli · 185g
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.70
Lowest
$4.70
Highest
$4.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
95g
$3.11 / 100g
$2.95
95g
$3.11 / 100g
$2.95
95g
$3.11 / 100g
$2.95
170g
$1.94 / 100g
$3.30
185g
$2.54 / 100g
Viewing
$4.70
425g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sweet Chilli & Onion Tuna 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
$1.50 less per 100g
Add to cart
Mango Chilli Tuna 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
$1.50 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$4.70
Add from Coles
$4.70
$2.54 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
$1.76 / 100g
Best value per 100g
$7.50
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Sirena
Size
185g
Store brand
No
Lime & Chilli Tuna 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
$1.50 less per 100g
Add to cart
Woolworths Tuna Sweet Chilli
at Woolworths
95g
$1.00
$1.05 / 100g
$1.49 less per 100g
Add to cart