Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Limited Edition Triple Chilli Tuna | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Limited Edition Triple Chilli Tuna
Meat & Seafood
Limited Edition Triple Chilli Tuna
95g · Sirena
Coles
$2.95
$3.11 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.95
Lowest
$2.95
Highest
$2.95
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
95g
$3.11 / 100g
Viewing
$2.95
170g
$1.94 / 100g
Best value per 100g
$3.30
170g
$1.94 / 100g
$3.30
170g
$1.94 / 100g
$3.30
185g
$2.54 / 100g
$4.70
185g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tuna Chunks in Springwater 425g
at Aldi
425g
$3.29
77.4c / 100g
$2.33 less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials Tuna In Brine
at Woolworths
425g
$3.30
77.6c / 100g
$2.33 less per 100g
Add to cart
Coles
$2.95
Add from Coles
$2.54 / 100g
$4.70
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Sirena
Size
95g
Store brand
No
Tuna Chunks in Springwater 185g
at Aldi
185g
$1.69
91.4c / 100g
$2.19 less per 100g
Add to cart
Tuna Chunks in Springwater 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
$2.06 less per 100g
Add to cart