Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Hardys Stamp Cabernet Sauvignon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Hardys Stamp Cabernet Sauvignon
Alcohol
Hardys Stamp Cabernet Sauvignon
1L · Hardys
Woolworths
$12.00
$12.00 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$12.00
Lowest
$12.00
Highest
$12.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1L
$12.00 / L
Viewing
$12.00
3L
$8.33 / L
Best value per L
$25.00
3L
$8.33 / L
$25.00
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Hardys
Size
1L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Semillon Sauvignon Blanc Cask 2L
at Aldi
2L
$7.89
$3.94 / L
$8.05 less per L
Add to cart
Semillon Sauvignon Blanc 750ml
at Aldi
750ml
$3.49
$4.65 / L
$7.35 less per L
Add to cart
Woolworths
$12.00
Add from Woolies
Semillon Sauvignon Blanc 750ml
at Aldi
750ml
$4.99
$6.65 / L
$5.35 less per L
Add to cart
Sauvignon Blanc 750ml
at Aldi
750ml
$4.99
$6.65 / L
$5.35 less per L
Add to cart