Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Schmackos Chomp N Chew With Beef Large Dog Treats | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Schmackos Chomp N Chew With Beef Large Dog Treats
Pet
Schmackos Chomp N Chew With Beef Large Dog Treats
60g · Schmackos
Woolworths
$4.00
$5.00
$6.67 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
60g
$6.67 / 100g
Viewing
$4.00
200g
$4.00 / 100g
$8.00
200g
$4.00 / 100g
$8.00
200g
$4.00 / 100g
$8.00
500g
$2.72 / 100g
Best value per 100g
$13.60
500g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Budgie & Canary Bird Treats
at Coles
320g
$2.00
$2.70
62.5c / 100g
$6.04 less per 100g
Add to cart
Dog Biscuit Dog Treats
at Coles
1.5kg
$9.90
66c / 100g
$6.01 less per 100g
Woolworths
$4.00
Add from Woolies
$2.72 / 100g
$13.60
Details
Aisle
Pet
Brand
Schmackos
Size
60g
Store brand
No
Add to cart
Tender Kangaroo Straps Dog Treats
at Coles
500g
$5.90
$1.18 / 100g
$5.49 less per 100g
Add to cart
Tender Beef Straps Dog Treats
at Coles
500g
$5.90
$1.18 / 100g
$5.49 less per 100g
Add to cart