Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Trill Mix In Veggies Bird Treat | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Trill Mix In Veggies Bird Treat
Pet
Trill Mix In Veggies Bird Treat
120g · Trill
Woolworths
$3.20
$4.00
$2.67 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.20
Lowest
$3.20
Highest
$3.20
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
112g
$4.46 / 100g
$5.00
120g
$2.67 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.20
Details
Aisle
Pet
Brand
Trill
Size
120g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Budgie & Canary Bird Treats
at Coles
320g
$2.00
$2.70
62.5c / 100g
$2.04 less per 100g
Add to cart
Special
Wild Bird Percher Treat
at Coles
750g
$4.80
Woolworths
$3.20
Add from Woolies
$6.50
64c / 100g
$2.03 less per 100g
Add to cart
Dog Biscuit Dog Treats
at Coles
1.5kg
$9.90
66c / 100g
$2.01 less per 100g
Add to cart
Wild Block Bird Treat
at Coles
1.4kg
$9.30
66.4c / 100g
$2.00 less per 100g
Add to cart