Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Trill Toppers Bird Treat | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Trill Toppers Bird Treat
Coles
Woolworths
Pet
At 2 stores
Trill Toppers Bird Treat
112g · Trill
Cheapest at Coles
$1.00 less than Woolworths · $3.57 / 100g
$4.00
Coles
Toppers Bird Treat · 112g
$4.00
$5.00
$3.57 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
112g
$4.46 / 100g
Viewing
$5.00
120g
$2.67 / 100g
Best value per 100g
$3.20
Details
Aisle
Pet
Brand
Trill
Size
112g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Budgie & Canary Bird Treats
at Coles
320g
$2.00
$2.70
62.5c / 100g
$2.95 less per 100g
Add to cart
Special
Wild Bird Percher Treat
at Coles
750g
$4.80
Cheapest · Coles
$4.00
Add from Coles
This one
$5.00
$4.46 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
$6.50
64c / 100g
$2.93 less per 100g
Add to cart
Dog Biscuit Dog Treats
at Coles
1.5kg
$9.90
66c / 100g
$2.91 less per 100g
Add to cart
Wild Block Bird Treat
at Coles
1.4kg
$9.30
66.4c / 100g
$2.91 less per 100g
Add to cart