Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
TRESemme Conditioner Nourish & Shine | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
TRESemme Conditioner Nourish & Shine
Coles
Woolworths
Household & Personal Care
At 2 stores
TRESemme Conditioner Nourish & Shine
350ml · TRESemme
Cheapest at Coles
17% less per L than Woolworths · $10.64 / L
$10.00
Coles
Conditioner Nourish & Shine · 940ml
$10.00
$10.64 / L
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350ml
$12.86 / L
Viewing
$4.50
940ml
$10.64 / L
Best value per L
$10.00
940ml
$10.64 / L
$10.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
TRESemme
Size
350ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Sunshine Fresh Fabric Conditioner
at Coles
5L
$17.00
$3.40 / L
$7.24 less per L
Add to cart
Sunshine Fresh Fabric Conditioner
at Coles
2L
$8.50
$4.25 / L
$6.39 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$10.00
Add from Coles
This one
$4.50
$9.00
$12.86 / L
Special
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
Special
Sunshine Fresh Fabric Conditioner
at Coles
1L
$5.25
$10.50
$5.25 / L
$5.39 less per L
Add to cart
White & Shine Fresh Toilet Cleaner
at Coles
450ml
$3.50
$7.78 / L
$2.86 less per L
Add to cart