Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Brunnings Tough Lawn Seed | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Brunnings Tough Lawn Seed
Coles
Woolworths
Other
At 2 stores
Brunnings Tough Lawn Seed
1kg · Brunnings
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $1.10 / 100g
$11.00
Coles
Tough Lawn Seed · 1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$11.00
Lowest
$11.00
Highest
$11.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Brunnings
Size
1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Gold Nugget Seedless Mandarins
at Coles
130g
$0.72
55.4c / 100g
54.6c less per 100g
Add to cart
Special
Fennel Seeds
at Coles
250g
$1.90
$2.50
76c / 100g
34c less per 100g
Cheapest · Coles
$11.00
Add from Coles
$11.00
$1.10 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Add to cart
Special
Sesame Seeds
at Coles
500g
$3.95
$4.60
79c / 100g
31c less per 100g
Add to cart
Fenugreek Seeds
at Coles
400g
$3.50
87.5c / 100g
22.5c less per 100g
Add to cart