Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Full Cream Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Full Cream Milk
Coles
Woolworths
Aldi
Dairy & Eggs
At 3 stores
Full Cream Milk
2L · Pura
Cheapest at Woolworths
29% less per L than Coles · $1.65 / L
$4.95
Coles
This one
$4.65
$2.33 / L
Add from Coles
Woolworths
Woolworths Full Cream Milk · 3L
$4.95
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$4.65
Lowest
$4.65
Highest
$4.65
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1L
$3.00 / L
$3.00
2L
$2.33 / L
Viewing
$4.65
3L
$2.23 / L
Best value per L
$6.70
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Pura
Size
2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
6c less per L
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$4.95
Add from Woolies
$1.65 / L
Cheapest
Add from Woolies
Aldi
Full Cream Milk 2L · 2L
$3.39
$1.70 / L
Add from Aldi
Similar product, different size. Compared per unit.
View on Coles ↗