Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Milk Full Cream | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Milk Full Cream
Coles
Woolworths
Aldi
Dairy & Eggs
At 3 stores
Milk Full Cream
3L · Pura
Cheapest at Woolworths
26% less per L than Coles · $1.65 / L
$4.95
Coles
This one
$6.70
$2.23 / L
Add from Coles
Woolworths
Woolworths Full Cream Milk · 3L
$4.95
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$6.70
Lowest
$6.70
Highest
$6.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300ml
$13.17 / L
$3.95
300ml
$23.50 / L
$7.05
1L
$3.00 / L
$3.00
2L
$2.33 / L
$4.65
2L
$2.88 / L
$5.75
3L
Cheapest · Woolworths
$4.95
Add from Woolies
$1.65 / L
Cheapest
Add from Woolies
Aldi
Full Cream Milk 2L · 2L
$3.39
$1.70 / L
Add from Aldi
Similar product, different size. Compared per unit.
View on Coles ↗
$2.23 / L
Best value per L
Viewing
$6.70
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Pura
Size
3L
Store brand
No