Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Egg Nog Flavoured Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Egg Nog Flavoured Milk
Dairy & Eggs
Egg Nog Flavoured Milk
600ml · Oak
Coles
$3.25
$4.20
$5.42 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.25
Lowest
$3.25
Highest
$3.25
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$7.20 / L
$3.60
600ml
$5.42 / L
Viewing
$3.25
750ml
$7.20 / L
$5.40
750ml
$7.20 / L
$5.40
2L
$3.10 / L
Best value per L
$6.20
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
$3.83 less per L
Add to cart
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$3.77 less per L
Add to cart
Coles
$3.25
Add from Coles
Dairy & Eggs
Brand
Oak
Size
600ml
Store brand
No
Light Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$3.77 less per L
Add to cart
Woolworths Full Cream Milk
at Woolworths
3L
$4.95
$1.65 / L
$3.77 less per L
Add to cart