Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Almond Iced Chocolate | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Almond Iced Chocolate
Snacks & Confectionery
Almond Iced Chocolate
330ml · Vitasoy
Coles
$2.50
$3.60
$7.58 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
330ml
$7.58 / L
Viewing
$2.50
1L
$5.50 / L
Best value per L
$5.50
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Vitasoy
Size
330ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Chocolate Flavoured Milk 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$5.08 less per L
Add to cart
Moo Box - Chocolate Flavoured Milk 6 Pack 200ml
at Aldi
1.2L
$4.59
$3.83 / L
$3.75 less per L
Add to cart
Coles
$2.50
Add from Coles
Chocolate Milk 600ml
at Aldi
600ml
$3.19
$5.32 / L
$2.26 less per L
Add to cart
Chocolate Liquid Breakfast 6x250ml
at Aldi
1.5L
$8.49
$5.66 / L
$1.92 less per L
Add to cart