Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy Three Rivers Triple Cream Brie | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Dairy Three Rivers Triple Cream Brie
Dairy & Eggs
Dairy Three Rivers Triple Cream Brie
175g · King Island
Coles
$10.90
$14.90
$6.23 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$10.90
Lowest
$10.90
Highest
$10.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
King Island
Size
175g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Brie 125g
at Aldi
125g
$2.49
$1.99 / 100g
$4.24 less per 100g
Add to cart
Thomas Dux Brie Cheese
at Woolworths
125g
$2.70
$2.16 / 100g
$4.07 less per 100g
Add to cart
Coles
$10.90
Add from Coles
Triple Cream Brie Cheese 200g
at Aldi
200g
$4.99
$2.50 / 100g
$3.73 less per 100g
Add to cart
Thomas Dux Triple Cream Brie
at Woolworths
200g
$5.50
$2.75 / 100g
$3.48 less per 100g
Add to cart