Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Triple Creamy Brie | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Triple Creamy Brie
Dairy & Eggs
Triple Creamy Brie
180g · Maggie Beer
Coles
$8.50
$11.00
$4.72 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.50
Lowest
$8.50
Highest
$8.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
180g
$4.72 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$8.50
200g
$5.40 / 100g
$10.80
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Maggie Beer
Size
180g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Brie 125g
at Aldi
125g
$2.49
$1.99 / 100g
$2.73 less per 100g
Add to cart
Thomas Dux Brie Cheese
at Woolworths
125g
$2.70
$2.16 / 100g
$2.56 less per 100g
Add to cart
Coles
$8.50
Add from Coles
Triple Cream Brie Cheese 200g
at Aldi
200g
$4.99
$2.50 / 100g
$2.23 less per 100g
Add to cart
Thomas Dux Triple Cream Brie
at Woolworths
200g
$5.50
$2.75 / 100g
$1.97 less per 100g
Add to cart