Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Regular Cream Cheese Block | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Regular Cream Cheese Block
Dairy & Eggs
Coles own brand
Regular Cream Cheese Block
250g · Coles
Coles
$3.35
$1.34 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.35
Lowest
$3.35
Highest
$3.35
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.34 / 100g
Viewing
$3.35
500g
$1.36 / 100g
$6.80
1kg
$1.05 / 100g
Best value per 100g
$10.50
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Coles
Size
250g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tasty Cheese Block 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
44.1c less per 100g
Add to cart
Hillview Cheese Block
at Woolworths
1kg
$9.30
93c / 100g
41c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.35
Add from Coles
Woolworths Tasty Cheese Block
at Woolworths
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
29c less per 100g
Add to cart
Woolworths Extra Tasty Cheese Block
at Woolworths
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
29c less per 100g
Add to cart