Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Date And Tamarind Chutney | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Date And Tamarind Chutney
Pantry
Date And Tamarind Chutney
360g · Sabrini
Coles
$4.50
$1.25 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300g
$1.50 / 100g
$4.50
340g
$1.32 / 100g
$4.50
360g
$1.25 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Sabrini
Size
360g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Rosella Chutney Fruit
at Woolworths
525g
$5.30
$1.01 / 100g
24c less per 100g
Add to cart
Special
Rosella Chutney Fruit
at Woolworths
250g
$2.65
$3.20
$1.06 / 100g
19c less per 100g
Coles
$4.50
Add from Coles
Add to cart
Woolworths Fruit Chutney
at Woolworths
260g
$2.80
$1.08 / 100g
17.3c less per 100g
Add to cart
Mother's Recipe Tamrind Chutney
at Woolworths
380g
$4.25
$1.12 / 100g
13.2c less per 100g
Add to cart