Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Gluten Free Spaghetti | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Gluten Free Spaghetti
Coles
Woolworths
Aldi
Pantry
At 3 stores
Gluten Free Spaghetti
350g · San Remo
Cheapest at Aldi
61% less per 100g than Woolworths · 49.8c / 100g
$2.49
Coles
This one
$3.90
$1.11 / 100g
Add from Coles
Woolworths
San Remo Gluten Free Spaghetti · 350g
$4.50
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$3.90
Lowest
$3.90
Highest
$3.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350g
$1.11 / 100g
Viewing
$3.90
500g
46c / 100g
Best value per 100g
$2.30
500g
46c / 100g
$2.30
500g
46c / 100g
$2.30
500g
46c / 100g
$2.30
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Pasta Spaghetti 500g
at Aldi
500g
$0.89
17.8c / 100g
32c less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials Pasta Spaghetti
at Woolworths
500g
$0.90
18c / 100g
31.8c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Aldi
$2.49
Add from Aldi
$1.29 / 100g
Add from Woolies
Aldi
Gluten Free Spaghetti 500g · 500g
$2.49
49.8c / 100g
Cheapest
Add from Aldi
Similar product, different size. Compared per unit.
View on Coles ↗
Details
Aisle
Pantry
Brand
San Remo
Size
350g
Store brand
No
Woolworths Pasta Spaghetti
at Woolworths
500g
$1.00
20c / 100g
29.8c less per 100g
Add to cart
Spaghetti in Tomato Sauce 420g
at Aldi
420g
$0.89
21.2c / 100g
28.6c less per 100g
Add to cart