Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Ready Sauce Shanghai Stir Fry Noodle | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Ready Sauce Shanghai Stir Fry Noodle
Pantry
Ready Sauce Shanghai Stir Fry Noodle
120g · Lee Kum Kee
Coles
$2.00
$2.70
$1.67 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Lee Kum Kee
Size
120g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chefs World Thin Noodles Thin
at Woolworths
2kg
$7.00
35c / 100g
$1.32 less per 100g
Add to cart
Chicken Noodles 5 Pack 425g
at Aldi
425g
$1.79
42.1c / 100g
$1.25 less per 100g
Add to cart
Coles
$2.00
Add from Coles
Beef Noodles 5 Pack 425g
at Aldi
425g
$1.79
42.1c / 100g
$1.25 less per 100g
Add to cart
Wok Ready Hokkien Style Noodles 400g
at Aldi
400g
$1.69
42.3c / 100g
$1.24 less per 100g
Add to cart