Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pouch Soup Creamy Chicken & Noodle | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Pouch Soup Creamy Chicken & Noodle
Pantry
Pouch Soup Creamy Chicken & Noodle
400g · Hart & Soul
Coles
$3.25
$4.50
81.3c / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.25
Lowest
$3.25
Highest
$3.25
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
330g
$1.30 / 100g
$4.30
330g
$1.30 / 100g
$4.30
330g
$1.30 / 100g
$4.30
400g
81.3c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.25
Details
Aisle
Pantry
Brand
Hart & Soul
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chefs World Thin Noodles Thin
at Woolworths
2kg
$7.00
35c / 100g
46.3c less per 100g
Add to cart
Chicken Noodles 5 Pack 425g
at Aldi
425g
$1.79
42.1c / 100g
39.1c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.25
Add from Coles
Beef Noodles 5 Pack 425g
at Aldi
425g
$1.79
42.1c / 100g
39.1c less per 100g
Add to cart
Wok Ready Hokkien Style Noodles 400g
at Aldi
400g
$1.69
42.3c / 100g
39c less per 100g
Add to cart