Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Baby & Kids | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
Baby & Kids
1,242 products · 324 on special
Coles:
725
Woolworths:
470
Aldi:
47
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
324
Store brand
40
Priced per
Litre
40
100 g
114
Each
170
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
725
Woolworths
470
Aldi
47
Show only
On special
324
Store brand
40
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Sour Patch Kids Biscuits
131g
Special
$1.00
76.3c / 100g
Add
Coles
Kids Lollies Value Pack
430g
Special
$3.50
81.4c / 100g
Add
Showing 1–48 of 114
Next 48
Coles
Baby Roma Passata Tomato Puree Gastronomia
400g
Special
$3.75
93.8c / 100g
was
$4.70
Cheapest
Add
Coles
Platinum Premium Follow-on Formula Stage 2
900g
Special
$8.60
95.6c / 100g
was
$43.00
Add
Coles
Platinum Premium Infant Formula Stage 1
900g
Special
$8.60
95.6c / 100g
was
$43.00
Add
Woolworths
Weet-Bix Little Kids Breakfast Cereal
400g
Special
$4.00
$1.00 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Comfort Stage 2 Formula
850g
Special
$10.00
$1.18 / 100g
Add
Coles
Baby Peppers Biberiye Pickles
340g
Special
$4.20
$1.24 / 100g
was
$5.10
Add
Coles
Baby Food Mango Coconut And Quinoa
120g
Special
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Coles
Sweetcorn Carrot & Quinoa Baby Food Pouch 4+month
120g
Special
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Ouma Butter Milk Rusks Chunky
500g
Special
$6.90
$1.38 / 100g
was
$7.60
Add
Woolworths
Ouma Condensed Milk Rusks
500g
Special
$6.90
$1.38 / 100g
was
$7.60
Add
Coles
A2 Protein Stage 1 Infant Formula
800g
Special
$11.50
$1.44 / 100g
was
$46.00
Add
Coles
Banana Berries & Yoghurt Brekkie Baby Food Pouch 8+ Months
120g
Special
$1.80
$1.50 / 100g
was
$2.30
Add
Coles
Pear Gold Kiwifruit & Oats Baby Food Pouch 8+ Months
120g
Special
$1.80
$1.50 / 100g
was
$2.30
Add
Coles
Chicken Sweetcorn & Brown Rice Baby Food Pouch 6+ Months
120g
Special
$1.80
$1.50 / 100g
was
$2.30
Add
Coles
Mango & Yoghurt Brekkie Baby Food Pouch 8+ Months
120g
Special
$1.80
$1.50 / 100g
was
$2.30
Add
Coles
Banana Raspberry & Vanilla Baby Food Pouch 8+ Months
120g
Special
$1.80
$1.50 / 100g
was
$2.30
Add
Coles
Pear & Mango Baby Food Pouch 4+ Months
120g
Special
$1.80
$1.50 / 100g
was
$2.30
Add
Coles
Sweet Potato Lamb & Couscous Baby Food Pouch 10+ Months
170g
Special
$2.65
$1.56 / 100g
was
$3.15
Add
Coles
Pumpkin Potato & Beef Baby Food 8+ Months
170g
Special
$2.65
$1.56 / 100g
was
$3.15
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Pear & Prune & Nothing Else 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Chocolate Custard 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Spinach Apple Broccoli & Pea 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Apple Puree & Nothing Else Baby Food Pouch 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Banana Pear & Mango Baby Food Puree Pouch 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Cheapest
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Vanilla Custard 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Sweet Potato Carrot & Apple 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Chicken Vegetables & Rice 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Strawberry & Vanilla Custard Baby Food Pouch 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Banana & Mango Custard Baby Food Pouch Dessert 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Pear & Superberries 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Apple Banana & Peach 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Blueberries Banana & Apple 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Blueberry Banana & Pear Pouch Yoghurt Brekkie Baby Food
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Apple Pear & Cinnamon 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Beef Sweet Potato & Parsnip 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Pumpkin Apple & Sweetcorn 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Strawberry & Chia Yoghurt Brekkie Baby Food 8+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Apple Pear & Cinnamon Porridge 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Blueberry & Banana Custard Baby Food Pouch 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Pear Puree & Nothing Else Baby Food Pouch 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Brown Rice Bean & Pumpkin Baby Food Pouch 8+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Cheapest
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Pumpkin & Spinach Pasta Bake 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Banana Pear & Mango Porridge Baby Food Pouch 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Cheapest
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Chickpea Corn & Carrot 8+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Pear & Apricot & Nothing Else 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Summer Fruits & Quinoa 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Biggest savings in this aisle
Hypoallergenic Gentle Tear-free Cleansing Baby Shampoo
$6.60
40% less than Woolworths
Gentle Fresh Scented Mild Moisturising Baby Lotion
$6.60
40% less than Woolworths
Gentle Mild Moisturising Baby Oil
$3.90
40% less than Woolworths
Baby Bubble Bath
$11.90
30% less than Woolworths