Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bakery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
Bakery
1,015 products · 152 on special
Coles:
459
Woolworths:
456
Aldi:
100
Loading savings in this aisle…
On special
152
Store brand
320
Priced per
Litre
3
100 g
230
Each
223
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
459
Woolworths
456
Aldi
100
Show only
On special
152
Store brand
320
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Mission Pita Bread Pockets Wholemeal
420g
$3.60
85.7c / 100g
Add
Woolworths
Burgen Rye Bread Loaf
700g
$6.00
85.7c / 100g
Add
Woolworths
Showing 97–144 of 230
Previous 48
Next 48
Burgen Wholemeal & Seeds Bread Loaf
700g
$6.00
85.7c / 100g
Add
Woolworths
Sauer's Bakehouse Turkish Bread
430g
$3.70
86c / 100g
Add
Woolworths
Sauer's Bakehouse Turkish Bread Wholemeal
430g
$3.70
86c / 100g
Add
Woolworths
Abbott's Bakery Lower Carb White Loaf
600g
Special
$5.20
86.7c / 100g
was
$5.80
Add
Woolworths
Woolworths Free From Gluten Banana Bread
400g
$3.50
87.5c / 100g
Add
Woolworths
Green's Sultana Cake Mix
340g
$3.00
88.2c / 100g
Add
Woolworths
Tip Top Raisin Toast Loaf
500g
Special
$4.50
90c / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Mighty Soft Fruit Loaf Cafe Style
600g
$5.40
90c / 100g
Add
Woolworths
Betty Crocker Cinnamon Crumble Muffin Mix Muffin Mix
500g
Special
$4.50
90c / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Betty Crocker Apple & Cinnamon Muffin Mix
500g
Special
$4.50
90c / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Betty Crocker Blueberry Muffin Mix Muffin Mix
500g
Special
$4.50
90c / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Woolworths Baked Bread Crumbs Coarse
500g
$4.55
91c / 100g
Add
Woolworths
Tip Top Cafe Thick Cut Raisin Toast Loaf
600g
Special
$5.50
91.7c / 100g
was
$7.20
Add
Woolworths
Obento Panko Bread Crumbs
600g
$5.50
91.7c / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Green's Deluxe Vanilla Mud Cake Mix
600g
$5.70
95c / 100g
Add
Woolworths
Green's Deluxe Caramel Mud Cake Mix
600g
$5.70
95c / 100g
Add
Woolworths
Buttercup Country Split White Bread
450g
$4.30
95.6c / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
F Mayer Danish Fetta Cheese Cheese
1kg
Special
$9.75
97.5c / 100g
was
$19.50
Add
Woolworths
Green's Deluxe Orange Poppyseed Cake Mix
580g
$5.70
98.3c / 100g
Add
Woolworths
Mission Super Soft Low Salt Wraps
567g
$5.60
98.8c / 100g
Add
Woolworths
Leggo's Sandwich Pickles Sweet Mustard Spreadable
250g
$2.50
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Mr Chen's Panko Bread Crumbs
250g
$2.50
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Betty Crocker Vanilla Cake Mix Mix
450g
Special
$4.50
$1.00 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Betty Crocker Red Velvet Cake Mix
450g
Special
$4.50
$1.00 / 100g
was
$6.00
Cheapest
Add
Woolworths
Betty Crocker Rainbow Chip Party Cake Mix
450g
Special
$4.50
$1.00 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Betty Crocker Devil's Food Cake Mix Cake Mix
450g
Special
$4.50
$1.00 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Woolworths Panko Bread Crumbs
220g
$2.30
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Helga's Traditional Wholemeal Mini Loaf
360g
Special
$3.80
$1.06 / 100g
was
$4.20
Add
Woolworths
Woolworths Banana Loaf
550g
$5.90
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
Green's Deluxe Choc Mud Cake Mix
530g
$5.70
$1.08 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Carrot & Walnut Loaf
540g
$5.90
$1.09 / 100g
Add
Woolworths
Wonder Sandwich White Mini Loaf
320g
$3.60
$1.13 / 100g
Add
Woolworths
Wonder Wholemeal Mini Loaf
320g
$3.60
$1.13 / 100g
Add
Woolworths
La Mesita White Corn Tortilla Strips
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$5.30
Add
Woolworths
Helga's Soft White Mini Loaf
335g
Special
$3.80
$1.13 / 100g
was
$4.20
Add
Woolworths
Green's Muffin Mix Cinnamon Crumble
500g
$5.70
$1.14 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Lemon Madeira Cake
315g
$3.60
$1.14 / 100g
Add
Woolworths
Green's Gluten Free Vanilla Cake Mix
470g
$5.70
$1.21 / 100g
Add
Woolworths
Green's Gluten Free Golden Butter Cake Mix
470g
$5.70
$1.21 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Free From Gluten Seeded Bread Loaf
450g
$5.50
$1.22 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Free From Gluten Wholemeal Bread Loaf
450g
$5.50
$1.22 / 100g
Add
Woolworths
Tip Top Thins Wholemeal Bread Bakery
240g
$3.00
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Tip Top Thins Original Bread Bakery
240g
$3.00
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Free From Gluten White Bread Loaf
440g
$5.50
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Tip Top Thins Mixed Grains Bread Bakery
240g
$3.00
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Helga's 12 Soft White Mini Wraps
360g
$4.50
$1.25 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Yeast + Bread Improver
$6.20
90% less than Woolworths
Betty Crocker Red Velvet Cake Mix
$4.50
25% less than Coles
Deluxe Orange Poppyseed Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths
Deluxe Vanilla Mud Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths