Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bakery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
Bakery
1,015 products · 152 on special
Coles:
459
Woolworths:
456
Aldi:
100
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
152
Store brand
320
Priced per
Litre
6
100 g
669
Each
340
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
459
Woolworths
456
Aldi
100
Show only
On special
152
Store brand
320
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Australian Original Bread Crumb
220g
$2.15
97.7c / 100g
Add
Woolworths
Green's Deluxe Orange Poppyseed Cake Mix
580g
$5.70
98.3c / 100g
Add
Woolworths
Showing 289–336 of 669
Previous 48
Next 48
Mission Super Soft Low Salt Wraps
567g
$5.60
98.8c / 100g
Add
Coles
Soft & Fluffy Wrap 12 Pack
450g
$4.50
$1.00 / 100g
Add
Coles
Brioche Loaf Sliced
500g
$5.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Spreadable Sweet Mustard Sandwich Pickles
250g
$2.50
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Leggo's Sandwich Pickles Sweet Mustard Spreadable
250g
$2.50
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Mr Chen's Panko Bread Crumbs
250g
$2.50
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Betty Crocker Vanilla Cake Mix Mix
450g
Special
$4.50
$1.00 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Betty Crocker Red Velvet Cake Mix
450g
Special
$4.50
$1.00 / 100g
was
$6.00
Cheapest
Add
Woolworths
Betty Crocker Rainbow Chip Party Cake Mix
450g
Special
$4.50
$1.00 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Betty Crocker Devil's Food Cake Mix Cake Mix
450g
Special
$4.50
$1.00 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
Pockets Wholemeal Pita
250g
$2.60
$1.04 / 100g
Add
Coles
Fresh Pockets White Pita
250g
$2.60
$1.04 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Panko Bread Crumbs
220g
$2.30
$1.05 / 100g
Add
Coles
Pita Pocket Original
420g
$4.40
$1.05 / 100g
Add
Coles
Wholewheat Pita Pocket 4 Pack
420g
$4.40
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Helga's Traditional Wholemeal Mini Loaf
360g
Special
$3.80
$1.06 / 100g
was
$4.20
Add
Coles
Deluxe Triple Choc Muffin Mix
425g
Special
$4.50
$1.06 / 100g
was
$5.70
Add
Aldi
Garlic Naan Bread 3 Pack 375g
375g
$3.99
$1.06 / 100g
Add
Coles
Blueberry Muffins 4 Pack
420g
$4.50
$1.07 / 100g
Add
Coles
Choc Chip Muffins 4 Pack
420g
$4.50
$1.07 / 100g
Add
Coles
Apple & Cinnamon Muffins 4 Pack
420g
$4.50
$1.07 / 100g
Add
Coles
Raspberry And White Choc Muffin 4 Pack
420g
$4.50
$1.07 / 100g
Add
Coles
Banana Bread
550g
$5.90
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Banana Loaf
550g
$5.90
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
Green's Deluxe Choc Mud Cake Mix
530g
$5.70
$1.08 / 100g
Add
Coles
White Wraps 8 Pack
508g
$5.50
$1.08 / 100g
Add
Coles
Wholemeal Wraps 8 Pack
508g
$5.50
$1.08 / 100g
Add
Coles
Mixed Grain Wraps 8 Pack
508g
$5.50
$1.08 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Carrot & Walnut Loaf
540g
$5.90
$1.09 / 100g
Add
Coles
Raisin Toast Bread
500g
$5.50
$1.10 / 100g
Add
Aldi
Garlic Bread 9 Slice 270g
270g
$2.99
$1.11 / 100g
Add
Aldi
Bakehouse Gluten Free Seeded Bread 450g
450g
$4.99
$1.11 / 100g
Add
Aldi
Panettone Traditional 900g
900g
$9.99
$1.11 / 100g
Add
Coles
Multigrain Dinner Rolls 6 Pack
260g
$2.90
$1.12 / 100g
Add
Coles
Stone Baked Garlic Baguette
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Mini Loaf Wholemeal
320g
$3.60
$1.13 / 100g
Add
Woolworths
Wonder Sandwich White Mini Loaf
320g
$3.60
$1.13 / 100g
Add
Woolworths
Wonder Wholemeal Mini Loaf
320g
$3.60
$1.13 / 100g
Add
Woolworths
La Mesita White Corn Tortilla Strips
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$5.30
Add
Coles
Original Roti Bread
975g
$11.00
$1.13 / 100g
Add
Coles
Wholemeal Roti Bread 15 Pack
975g
$11.00
$1.13 / 100g
Add
Aldi
Bakehouse Gluten Free White Bread 440g
440g
$4.99
$1.13 / 100g
Add
Woolworths
Helga's Soft White Mini Loaf
335g
Special
$3.80
$1.13 / 100g
was
$4.20
Add
Woolworths
Green's Muffin Mix Cinnamon Crumble
500g
$5.70
$1.14 / 100g
Add
Coles
Cake Madeira Lemon
315g
$3.60
$1.14 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Lemon Madeira Cake
315g
$3.60
$1.14 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Yeast + Bread Improver
$6.20
90% less than Woolworths
Betty Crocker Red Velvet Cake Mix
$4.50
25% less than Coles
Deluxe Orange Poppyseed Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths
Deluxe Vanilla Mud Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths