Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy & Eggs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
Dairy & Eggs
2,020 products · 324 on special
Coles:
1,055
Woolworths:
800
Aldi:
165
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
324
Store brand
217
Priced per
Litre
63
100 g
248
Each
13
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,055
Woolworths
800
Aldi
165
Show only
On special
324
Store brand
217
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Natural Cheese Slices Tasty
250g
Special
$6.40
$2.56 / 100g
was
$8.00
Add
Coles
Cheese Tasty Block
250g
Special
$6.40
$2.56 / 100g
was
$8.00
Showing 145–192 of 248
Previous 48
Next 48
Add
Coles
Cheese Slices Strong & Bitey Vintage
250g
Special
$6.40
$2.56 / 100g
was
$8.00
Add
Coles
Cheese Easy Melt Colby Slices
250g
Special
$6.40
$2.56 / 100g
was
$8.00
Add
Coles
Cheese Grated Tasty
250g
Special
$6.40
$2.56 / 100g
was
$8.00
Add
Coles
Cheese Block Strong & Bitey Vintage
250g
Special
$6.40
$2.56 / 100g
was
$8.00
Add
Coles
Cheese Toastie Slices
250g
Special
$6.40
$2.56 / 100g
was
$8.00
Add
Coles
Cheese Rapokki
145g
Special
$3.80
$2.62 / 100g
was
$4.30
Add
Woolworths
South Cape Reduced Fat Greek Style Fetta
200g
Special
$5.50
$2.75 / 100g
was
$6.75
Add
Woolworths
South Cape Greek Style Fetta
200g
Special
$5.50
$2.75 / 100g
was
$6.75
Cheapest
Add
Woolworths
Frico Gouda Holland Mild Cheese Wedge
200g
Special
$5.50
$2.75 / 100g
was
$9.00
Add
Coles
Natural Dairy Cheese Slices 12 Pack
250g
Special
$6.90
$2.76 / 100g
was
$7.90
Add
Woolworths
Norco Elbo Style Cheese Slices
250g
Special
$6.90
$2.76 / 100g
was
$7.90
Add
Woolworths
Nestle Bakers' Choice Milk Choc Bits
200g
Special
$5.60
$2.80 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Coated Berry Bite Mix
140g
Special
$4.00
$2.86 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Pea Sour Cream And Chives
120g
Special
$3.50
$2.92 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Sweet Chilli Sour Cream & Bell Peppers Club Cheddar Cheese
165g
Special
$4.90
$2.97 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Pickled Onion & Chives Cheddar
165g
Special
$4.90
$2.97 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Bluey Cheese Sticks 10 Pack
200g
Special
$5.95
$2.98 / 100g
was
$9.20
Add
Coles
Double Cream Brie
200g
Special
$6.00
$3.00 / 100g
was
$12.50
Add
Coles
Camembert
200g
Special
$6.00
$3.00 / 100g
was
$12.50
Add
Coles
Cheese Marinated Persian Fetta
350g
Special
$10.50
$3.00 / 100g
was
$12.00
Add
Coles
Cheese Persian Fetta Dill & Chive
350g
Special
$10.50
$3.00 / 100g
was
$12.00
Add
Coles
Mac & Cheese Classic Cheddar
150g
Special
$4.50
$3.00 / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Tasmanian Heritage Double Brie Cheese
200g
Special
$6.00
$3.00 / 100g
was
$12.50
Add
Woolworths
Tasmanian Heritage Camembert Cheese
200g
Special
$6.00
$3.00 / 100g
was
$12.50
Add
Coles
Yoghurt Ancient Superfoods
170g
Special
$5.25
$3.09 / 100g
Add
Coles
Triple Cream Camembert
280g
Special
$8.70
$3.11 / 100g
was
$10.15
Add
Coles
Club Classic Cheddar Cheese
235g
Special
$7.50
$3.19 / 100g
was
$9.90
Add
Coles
Club Original Cheddar Cheese
235g
Special
$7.50
$3.19 / 100g
was
$9.90
Add
Coles
Club Pickled Onion Cheddar Cheese
235g
Special
$7.50
$3.19 / 100g
was
$9.90
Add
Coles
Club Ploughman's Cheddar Cheese
235g
Special
$7.50
$3.19 / 100g
was
$9.90
Add
Coles
Club Green Peppercorn Cheese
235g
Special
$7.50
$3.19 / 100g
was
$9.90
Add
Coles
Club Cheddar Sweet Chilli
235g
Special
$7.50
$3.19 / 100g
was
$9.90
Add
Woolworths
Mersey Valley Original Cheddar Cheese Block Cheese
235g
Special
$7.50
$3.19 / 100g
was
$9.90
Add
Woolworths
Mersey Valley Classic Cheddar Cheese Block Cheese
235g
Special
$7.50
$3.19 / 100g
was
$9.90
Add
Woolworths
Mersey Valley Pickled Onion Cheddar Cheese Block
235g
Special
$7.50
$3.19 / 100g
was
$9.90
Add
Woolworths
Mersey Valley Ploughmans Cheddar Cheese Block
235g
Special
$7.50
$3.19 / 100g
was
$9.90
Add
Woolworths
Mersey Valley Peppercorn Medley Cheddar Cheese Block
235g
Special
$7.50
$3.19 / 100g
was
$9.90
Add
Coles
Traditional Fetta Twin Pack
200g
Special
$6.50
$3.25 / 100g
was
$7.60
Cheapest
Add
Coles
Moisturising Cream
550g
Special
$18.00
$3.27 / 100g
was
$30.00
Add
Coles
Gluten Free Lemon Cream Melting Moment
190g
Special
$6.60
$3.47 / 100g
was
$8.30
Add
Coles
Bakes Pistachio Cream Gems
140g
Special
$5.00
$3.57 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Dairy Cheese Camembert
200g
Special
$7.15
$3.58 / 100g
was
$9.10
Add
Woolworths
McKenzie's Vegan Egg Replacer
70g
Special
$2.60
$3.71 / 100g
was
$3.25
Add
Coles
Foods Dairy Cheese Paneer
200g
Special
$7.45
$3.73 / 100g
was
$8.50
Add
Woolworths
Dairy Farmers Thick & Creamy Vanilla Yoghurt
110g
Special
$4.20
$3.82 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Dairy Farmers Thick & Creamy Strawberry Yoghurt
110g
Special
$4.20
$3.82 / 100g
was
$6.00
Add
Biggest savings in this aisle
Traditional Fetta Twin Pack
$6.50
57% less than Woolworths
Organic Yoghurt Vanilla Bean
$7.90
50% less than Woolworths
Passionfruit Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths
Blueberry Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths