Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Home & Garden | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Home & Garden
Home & Garden
789 products · 138 on special
Coles:
557
Woolworths:
219
Aldi:
13
Loading savings in this aisle…
On special
138
Store brand
96
Priced per
Litre
6
100 g
33
Each
180
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
557
Woolworths
219
Aldi
13
Show only
On special
138
Store brand
96
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Yates Weed 'n' Feed Fertiliser
5kg
$13.25
26.5c / 100g
Add
Woolworths
Brunnings Organic Blood & Bone Based Fertiliser
2.5kg
Special
$7.00
28c / 100g
was
$14.00
Add
Showing 1–33 of 33
Woolworths
Brunnings All Purpose NPK Fertiliser
3kg
Special
$15.00
50c / 100g
was
$18.50
Add
Woolworths
Yates Dynamic Lifter Organic Soil Improver & Plant Fertiliser
2.5kg
$15.60
62.4c / 100g
Add
Woolworths
B-green Organic Slow Release Fertiliser
800g
Special
$6.00
75c / 100g
was
$7.70
Add
Woolworths
Yates Instant Grow All Purpose Plant Fertiliser
700g
$8.75
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Kellogg's Pop Tarts Frosted Chocotastic Toaster Pastries
384g
Special
$5.60
$1.46 / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Nongshim Shin Ramen Big Bowl
114g
Special
$1.87
$1.64 / 100g
was
$3.75
Add
Woolworths
Nongshim Shin Ramyun Spicy Chicken Bowl
114g
Special
$1.87
$1.64 / 100g
was
$3.75
Add
Woolworths
Suimin Origins Bowl Mi Goreng
120g
Special
$2.00
$1.67 / 100g
was
$4.00
Add
Woolworths
Nongshim Kimchi Ramen Big Bowl
112g
Special
$1.87
$1.67 / 100g
was
$3.75
Add
Woolworths
Yates Thrive All Purpose Soil Fertiliser
500g
$11.45
$2.29 / 100g
Add
Woolworths
ZenZone Candle Vanilla
130g
$3.00
$2.31 / 100g
Add
Woolworths
ZenZone Wild Berry Candle
130g
$3.00
$2.31 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Asian Salad Bowl
230g
$6.00
$2.61 / 100g
Add
Woolworths
The Big Cheese XL Mac & Cheese Bowl
105g
$2.80
$2.67 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Mexican Style Salad Bowl
220g
$6.00
$2.73 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Caesar Salad Bowl
200g
$5.50
$2.75 / 100g
Add
Woolworths
First Force Insect Control System Refill Indoor & Outdoor
165g
$4.60
$2.79 / 100g
Add
Woolworths
Samyang Buldak Carbonara Spicy Ramen Big Bowl
105g
Special
$2.95
$2.81 / 100g
was
$3.75
Add
Woolworths
Samyang Buldak Original Spicy Ramen Big Bowl
105g
Special
$2.95
$2.81 / 100g
was
$3.75
Add
Woolworths
Woolworths Cobb Salad Bowl
240g
$7.00
$2.92 / 100g
Add
Woolworths
John West Salmon Bowl With Risoni Cherry & Sundried Tomato Olives Lemon
170g
$5.00
$2.94 / 100g
Add
Woolworths
Sirena Prawn Garlic & Chilli Linguine Bowl
170g
$6.00
$3.53 / 100g
Add
Woolworths
Maison & Muse Natural Soy Blend Candle Grace White Flower & Fig
350g
Special
$12.50
$3.57 / 100g
was
$25.00
Add
Woolworths
Air Wick Essential Oils Candle Tropical Mango
105g
Special
$4.50
$4.29 / 100g
was
$9.00
Add
Woolworths
ZenZone Soy Blend Candle Zesty Citrus & Oud
260g
$12.00
$4.62 / 100g
Add
Woolworths
The Good Candle Co. Soy Scented Refillable Candle Blood Orange & Grapefruit
200g
$12.00
$6.00 / 100g
Add
Woolworths
The Good Candle Co. Soy Candle Refill Assorted Orange & Grapefruit
200g
$12.00
$6.00 / 100g
Add
Woolworths
Bx Earth Vanilla Caramel Candle Candle
300g
$25.00
$8.33 / 100g
Add
Woolworths
Botanica Caribbean Vetiver & Sandalwood Candle
205g
$22.00
$10.73 / 100g
Add
Woolworths
Botanica Vanilla & Himalayan Magnolia Candle
205g
$22.00
$10.73 / 100g
Add
Woolworths
Botanica Moroccan Mint & Pink Grapefruit Candle
205g
$22.00
$10.73 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
All Purpose Npk Fertiliser
$1.37
45% less than Woolworths