Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Household & Personal Care | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
Household & Personal Care
5,658 products · 1,515 on special
Coles:
2,937
Woolworths:
2,576
Aldi:
145
Loading savings in this aisle…
On special
1,515
Store brand
81
Priced per
Litre
1,460
100 g
395
Each
847
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,937
Woolworths
2,576
Aldi
145
Show only
On special
1,515
Store brand
81
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Head & Shoulders Apple Fresh Anti Dandruff Shampoo
850ml
$13.00
$15.29 / L
Add
Woolworths
Head & Shoulders Sensitive Scalp Care Anti Dandruff Shampoo
850ml
$13.00
$15.29 / L
Add
Woolworths
Showing 529–576 of 1,460
Previous 48
Next 48
Biggest savings in this aisle
Toni & Guy Strength Plex Bond Repair Shampoo
$15.00
67% less than Coles
Head & Shoulders Clean & Balanced Shampoo
$13.00
59% less than Coles
TRESemme Shampoo Moisture Rich
Head & Shoulders Refreshing Tea Tree Oil Shampoo
850ml
$13.00
$15.29 / L
Add
Woolworths
Head & Shoulders Instant Oil Control Anti Dandruff Shampoo
850ml
$13.00
$15.29 / L
Add
Woolworths
Herbal Essences Petal Soft Rose Shampoo
400ml
Special
$6.25
$15.63 / L
was
$12.50
Add
Woolworths
Herbal Essences bio:renew Coconut Milk Hydrating Shampoo
400ml
Special
$6.25
$15.63 / L
was
$12.50
Add
Woolworths
Herbal Essences Petal Soft Rose Conditioner
400ml
Special
$6.25
$15.63 / L
was
$12.50
Add
Woolworths
Herbal Essences bio:renew Coconut Milk Hydrating Conditioner
400ml
Special
$6.25
$15.63 / L
was
$12.50
Add
Woolworths
Herbal Essences Moisture Chamomile Shampoo
400ml
Special
$6.25
$15.63 / L
was
$12.50
Add
Woolworths
Herbal Essences bio:renew Argan Oil of Morocco Repairing Shampoo
400ml
Special
$6.25
$15.63 / L
was
$12.50
Add
Woolworths
Herbal Essences bio:renew Argan Oil of Morocco Repairing Conditioner
400ml
Special
$6.25
$15.63 / L
was
$12.50
Add
Woolworths
Herbal Essences Moisture Chamomile Conditioner
400ml
Special
$6.25
$15.63 / L
was
$12.50
Add
Woolworths
Herbal Essences bio:renew White Grapefruit & Mint Volumising Shampoo
400ml
Special
$6.25
$15.63 / L
was
$12.50
Add
Woolworths
Herbal Essences Bio Renew White Strawberry & Mint Clean Conditioner
400ml
Special
$6.25
$15.63 / L
was
$12.50
Add
Woolworths
Herbal Essences Bio Renew White Strawberry & Mint Clean Shampoo
400ml
Special
$6.25
$15.63 / L
was
$12.50
Add
Woolworths
Herbal Essences Bio:Renew White Grapefruit & Mint Volume Conditioner
400ml
Special
$6.25
$15.63 / L
was
$12.50
Add
Woolworths
Herbal Essences Calm Frizz Lavender Conditioner
400ml
Special
$6.25
$15.63 / L
was
$12.50
Add
Woolworths
Herbal Essences Calm Frizz Lavender Shampoo
400ml
Special
$6.25
$15.63 / L
was
$12.50
Add
Woolworths
Herbal Essences Detox Shine Green Tea Shampoo
400ml
Special
$6.25
$15.63 / L
was
$12.50
Add
Woolworths
Herbal Essences Detox Shine Green Tea Conditioner
400ml
Special
$6.25
$15.63 / L
was
$12.50
Add
Woolworths
Palmolive Conditioner Luminous Oils Coco Frangipani
700ml
$11.00
$15.71 / L
Add
Woolworths
Palmolive Shampoo Luminous Oils Coco Frangipani
700ml
$11.00
$15.71 / L
Add
Woolworths
Palmolive Shampoo Luminous Oils Argan Oil
700ml
$11.00
$15.71 / L
Add
Woolworths
Palmolive Conditioner Luminous Oils Argan Oil
700ml
$11.00
$15.71 / L
Add
Woolworths
Dettol Profresh Shower Gel Body Wash Peach Burst
950ml
$15.00
$15.79 / L
Add
Woolworths
Dettol Profresh Shower Gel Body Wash Lemon & Lime
950ml
$15.00
$15.79 / L
Add
Woolworths
Dettol Profresh Shower Gel Body Wash Honey Glow
950ml
$15.00
$15.79 / L
Add
Woolworths
Palmolive Foaming Liquid Hand Wash Pump Cherry Blossom
250ml
$4.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
Palmolive Foaming Liquid Hand Wash Antibacterial Soap Pump Lime
250ml
$4.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
Dettol Antibacterial Liquid Hand Wash Soap Pump Refresh
250ml
$4.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
Dettol Antibacterial Liquid Hand Wash Soap Pump Aloe Vera
250ml
$4.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
Palmolive Foaming Liquid Hand Wash Pump Vanilla & Berry
250ml
$4.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
Palmolive Foaming Liquid Hand Wash Pump Raspberry
250ml
$4.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
Listerine Freshburst Zero Alcohol Antibacterial Mouthwash
500ml
$8.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
Original Source Shower Gel Creamy Vanilla & Raspberry
1L
$16.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
Palmolive Foaming Liquid Hand Wash Pump Watermelon
250ml
$4.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
Original Source Body Wash Tingly Mint & Tea Tree
1L
$16.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
Original Source Shower Gel Nourishing Honey & Shea Butter
1L
$16.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
Listerine Mouthwash Antibacterial Zero Alcohol Berry Mint
500ml
$8.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
Colgate Total Active Prevention Mouthwash Clean Mint
500ml
$8.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
Listerine Freshburst Antibacterial Mouthwash
500ml
$8.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
Colgate Optic White Mouthwash Brightener
500ml
$8.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
Listerine Zero Alcohol Antibacterial Mouthwash
500ml
$8.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
Original Source Body Wash Rejuvenating Sea Salt & Marine Botanicals
1L
$16.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
Jack The Barber Mens 3 In 1 Hemp Seed Shower Gel Body Wash
1L
$16.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
Jack The Barber Shower Gel Whisky & Spice
1L
$16.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
ZenZone Room Spray Gardenia Blush & Musk
250ml
$4.00
$16.00 / L
Add
Woolworths
Floella Multipurpose Disinfectant Linen Fresh
250ml
$4.00
$16.00 / L
Add
$10.00
59% less than Coles
Head & Shoulders Dry Scalp Care Conditioner
$13.00
56% less than Coles