Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Household & Personal Care | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
Household & Personal Care
5,658 products · 1,515 on special
Coles:
2,937
Woolworths:
2,576
Aldi:
145
Loading savings in this aisle…
On special
1,515
Store brand
81
Priced per
Litre
1,460
100 g
395
Each
847
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,937
Woolworths
2,576
Aldi
145
Show only
On special
1,515
Store brand
81
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
TRESemme Shampoo Smooth & Silky
940ml
$10.00
$10.64 / L
Cheapest
Add
Woolworths
TRESemme Conditioner Smooth & Silky
940ml
$10.00
$10.64 / L
Cheapest
Showing 337–384 of 1,460
Previous 48
Next 48
Add
Woolworths
TRESemme Shampoo Nourish & Shine
940ml
$10.00
$10.64 / L
Cheapest
Add
Woolworths
TRESemme Conditioner Nourish & Shine
940ml
$10.00
$10.64 / L
Cheapest
Add
Woolworths
TRESemme Shampoo Cleanse & Replenish
940ml
$10.00
$10.64 / L
Add
Woolworths
TRESemme Conditioner Cleanse Replenish
940ml
$10.00
$10.64 / L
Cheapest
Add
Woolworths
TRESemme Conditioner Volume & Fullness
940ml
$10.00
$10.64 / L
Cheapest
Add
Woolworths
TRESemme Shampoo Volume & Fullness
940ml
$10.00
$10.64 / L
Cheapest
Add
Woolworths
TRESemme Shampoo Colour Revitalise
940ml
$10.00
$10.64 / L
Cheapest
Add
Woolworths
TRESemme Conditioner Colour Revitalise
940ml
$10.00
$10.64 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Sard Super Power Stain Remover Spray Refill
420ml
$4.50
$10.71 / L
Add
Woolworths
Thankyou. Hand Wash Botanical Sweet Orange & Almond Pump
500ml
Special
$5.45
$10.90 / L
was
$10.95
Add
Woolworths
Thankyou. Hand Wash Botanical Geranium Rose & Wood Pump
500ml
Special
$5.45
$10.90 / L
was
$10.95
Add
Woolworths
Windex Glass Cleaner Trigger
500ml
$5.50
$11.00 / L
Add
Woolworths
Windex Glass Cleaner Trigger Crystal Rain
500ml
$5.50
$11.00 / L
Add
Woolworths
Ajax Professional Kitchen Disinfectant Trigger Spray
500ml
Special
$5.50
$11.00 / L
was
$7.00
Add
Woolworths
Ajax Professional Bathroom Disinfectant Trigger Spray
500ml
Special
$5.50
$11.00 / L
was
$7.00
Add
Woolworths
Palmolive Ultra Dishwashing Liquid Watermelon Fresh
500ml
$5.50
$11.00 / L
Add
Woolworths
Palmolive Ultra Dishwashing Liquid Mango Magic
500ml
$5.50
$11.00 / L
Add
Woolworths
Ecostore Laundry Liquid Geranium & Orange
2L
$22.00
$11.00 / L
Add
Woolworths
Jif Cream Multipurpose Spray
500ml
$5.50
$11.00 / L
Add
Woolworths
Morning Fresh Dishwashing Liquid Raspberry & Crisp Apple
900ml
$10.00
$11.11 / L
Add
Woolworths
Morning Fresh Dishwashing Liquid Lemon Lemon Super Strength
900ml
$10.00
$11.11 / L
Add
Woolworths
Vanish Gold Stain Remover Spray Remover Spray
450ml
Special
$5.00
$11.11 / L
was
$10.00
Add
Woolworths
Morning Fresh Dishwashing Liquid Original Original Super Strength
900ml
$10.00
$11.11 / L
Add
Woolworths
Morning Fresh Summer Berries Dishwashing Liquid Washing Up Dish Wash
900ml
$10.00
$11.11 / L
Add
Woolworths
Morning Fresh Dishwashing Liquid Lime Lime
900ml
$10.00
$11.11 / L
Add
Woolworths
Koh Bathroom & Shower Cleaner Refill
1.8L
$20.00
$11.11 / L
Add
Aldi
Dishwasher Cleaner 250ml
250ml
$2.79
$11.16 / L
Add
Woolworths
Palmolive Body Butter Exfoliating Body Wash Coconut & Jojoba
750ml
Special
$8.40
$11.20 / L
was
$12.00
Add
Woolworths
Palmolive Body Butter Moisturising Body Wash Vanilla
750ml
Special
$8.40
$11.20 / L
was
$12.00
Add
Woolworths
Shine Dishwasher Cleaner Lemon
250ml
$2.80
$11.20 / L
Add
Woolworths
Palmolive Squeeze It Dishwashing Liquid Ultra Fresh Lemon
500ml
Special
$5.60
$11.20 / L
was
$8.00
Add
Woolworths
Palmolive Squeeze It Dishwashing Liquid Ultra Original
500ml
Special
$5.60
$11.20 / L
was
$8.00
Add
Woolworths
Palmolive Ultra Strength Squeeze Dishwashing Liquid Mandarin
500ml
Special
$5.60
$11.20 / L
was
$8.00
Add
Aldi
Assorted Shampoo or Conditioner 400ml
400ml
$4.49
$11.22 / L
Add
Woolworths
Ecostore Body Wash Vanilla Bean & Coconut
900ml
Special
$10.20
$11.33 / L
was
$17.00
Add
Woolworths
Palmolive Naturals Anti Dandruff Scalp 2 In 1 Shampoo & Conditioner
350ml
Special
$4.00
$11.43 / L
was
$8.00
Add
Woolworths
Bosisto's Power Plus Laundry Liquid
2L
$23.00
$11.50 / L
Add
Woolworths
Dettol Antibacterial Liquid Hand Wash Hand Soap Refill Aloe Vera
950ml
$11.00
$11.58 / L
Add
Woolworths
Dettol Antibacterial Liquid Hand Wash Soap Refill Refresh
950ml
$11.00
$11.58 / L
Add
Woolworths
Dettol Antibacterial Handwash Refill Raspberry
950ml
$11.00
$11.58 / L
Add
Woolworths
OzKleen Carpet Power Lavender Cleaner Trigger
500ml
Special
$5.85
$11.70 / L
was
$8.40
Add
Woolworths
Garnier Fructis Normal Strength & Shine Shampoo
850ml
$10.00
$11.76 / L
Add
Woolworths
Garnier Fructis Coconut Water Conditioner
850ml
$10.00
$11.76 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Garnier Fructis Nutri Repair 3 Conditioner
850ml
$10.00
$11.76 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Garnier Fructis Coconut Water Shampoo Shampoo
850ml
$10.00
$11.76 / L
Add
Woolworths
Garnier Fructis Normal Strength & Shine Conditioner
850ml
$10.00
$11.76 / L
Add
Biggest savings in this aisle
Toni & Guy Strength Plex Bond Repair Shampoo
$15.00
67% less than Coles
Head & Shoulders Clean & Balanced Shampoo
$13.00
59% less than Coles
TRESemme Shampoo Moisture Rich
$10.00
59% less than Coles
Head & Shoulders Dry Scalp Care Conditioner
$13.00
56% less than Coles