Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat & Seafood | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
Meat & Seafood
2,053 products · 317 on special
Coles:
1,039
Woolworths:
727
Aldi:
287
Loading savings in this aisle…
On special
317
Store brand
571
Priced per
Litre
2
100 g
672
Each
53
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,039
Woolworths
727
Aldi
287
Show only
On special
317
Store brand
571
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Ocean Chef New Zealand Hoki Fillets
1kg
$17.50
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Bertocchi Mortadella Plain Shaved From The Deli
1kg
$17.50
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Showing 193–240 of 672
Previous 48
Next 48
Bertocchi Green Olive Mortadella Sliced From The Deli
1kg
$17.50
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Bertocchi Mortadella Plain Sliced From The Deli
1kg
$17.50
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Only Organic Vegetable Chicken Risotto 1-5 Years
220g
$3.85
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Pork Loin Chop Medium
600g
$10.50
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Slow Cooked Lamb Shanks In Tomato Red Wine & Rosemary
1.25kg
$21.88
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Middle Bacon Middle Cut Rashers
250g
$4.40
$1.76 / 100g
Add
Woolworths
Latina Fresh Ham & Cheese Tortellini
625g
$11.00
$1.76 / 100g
Add
Woolworths
Gravox Lamb & Rosemary Liquid Family Pack
250g
$4.40
$1.76 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 4 Pack Angus Quarter Pound Beef Burgers
454g
Special
$8.00
$1.76 / 100g
was
$9.00
Add
Woolworths
Woolworths 4 Pack Steakhouse Quarter Pound Beef Burgers
454g
Special
$8.00
$1.76 / 100g
was
$9.00
Add
Woolworths
MasterFoods Chicken Alfredo Recipe Base
170g
$3.00
$1.76 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Macro Free Range Chicken Tenderloins
640g
Special
$11.30
$1.77 / 100g
was
$12.60
Add
Woolworths
Safcol Wild Caught Tuna Springwater
95g
$1.70
$1.79 / 100g
Add
Woolworths
Safcol Wild Caught Tuna Sweet Chilli
95g
$1.70
$1.79 / 100g
Add
Woolworths
Safcol Wild Caught Tuna Tomato & Onion
95g
$1.70
$1.79 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Breast Diced
500g
$9.00
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Lamb Mince
500g
$9.00
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Macro Free Range Chicken Breast Fillets
650g
$11.70
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Macro Chicken Mince Free Range
500g
$9.00
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Thigh Fillets
550g
$9.90
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 6 Pack Classic Cumberland Pork Sausages
500g
$9.00
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths BBQ Chicken Breast Steaks Sweet Soy
500g
$9.00
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 6 Pack Fetta & Spinach Chicken Sausages
500g
$9.00
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths BBQ Chicken Breast Steaks Greek Style
500g
$9.00
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 6 Pack Royal Gala Apple Pork Sausages
500g
$9.00
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 6 Pack Chorizo Style Pork Sausages
500g
$9.00
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Macro 6 Pack Free Range Chicken Sausages
500g
$9.00
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Hans Pork Ham Steaks
300g
$5.40
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths BBQ Australian Chicken Leg Fillets Japanese Style
500g
$9.00
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Lamb Leg Roast
1.7kg
$30.60
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Beef Bolar Blade Roast
2kg
$36.00
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Lamb Shoulder Roast
1.7kg
$30.60
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Beef Brisket Brisket
2.5kg
$45.00
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Steggles Chicken Breast Fingers Crumbed
360g
$6.50
$1.81 / 100g
Add
Woolworths
Ocean Harvest Wild Alaskan Pink Salmon
415g
$7.50
$1.81 / 100g
Add
Woolworths
Macro Veggie Burger Patties
440g
$8.00
$1.82 / 100g
Add
Woolworths
Oki Coating Original Chicken
120g
$2.20
$1.83 / 100g
Add
Woolworths
Ocean Chef Gourmet Marinara Seafood Mix
1kg
$18.50
$1.85 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Pork Fillet Heart Smart
600g
$11.10
$1.85 / 100g
Add
Woolworths
D'Orsogna Triple Smoked Leg Ham
850g
Special
$15.75
$1.85 / 100g
was
$19.00
Add
Woolworths
D'Orsogna Mini Champagne Leg Ham
850g
Special
$15.75
$1.85 / 100g
was
$19.00
Add
Woolworths
Only Organic Pumpkin Potato & Beef 8+ Months
170g
$3.15
$1.85 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 8 Pack Slider Beef Burgers
400g
$7.50
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
Ingham's Turkey Rissoles Herb & Onion
400g
$7.50
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
John West Tuna Chunks In Springwater In Springwater
185g
$3.50
$1.89 / 100g
Add
Woolworths
John West Tuna With Chilli
185g
$3.50
$1.89 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Free Range Chicken Breast Bulk Pack per kg
$15.80
34% less than Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Diced per kg
$10.23
29% less than Coles
Wild Alaskan Pink Salmon
$10.60
28% less than Woolworths
Free Range Chicken Thigh Fillet Bulk Pack per kg
$17.66
26% less than Coles