Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat & Seafood | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
Meat & Seafood
2,053 products · 317 on special
Coles:
1,039
Woolworths:
727
Aldi:
287
Loading savings in this aisle…
On special
317
Store brand
571
Priced per
Litre
2
100 g
959
Each
53
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,039
Woolworths
727
Aldi
287
Show only
On special
317
Store brand
571
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Woolworths Chicken Breast Strips Smokey Mexican
500g
$8.50
$1.70 / 100g
Add
Woolworths
Macro Free Range Chicken Thigh Fillet
1.4kg
$23.80
$1.70 / 100g
Add
Showing 337–384 of 959
Previous 48
Next 48
Aldi
Short Cut Bacon Rindless 175g
175g
$2.99
$1.71 / 100g
Add
Woolworths
Unreal Co. Plant Based Chick'N Chives Sausages
350g
$6.00
$1.71 / 100g
Add
Woolworths
Unreal Co. Plant Based Beefy Brat Sausages
350g
$6.00
$1.71 / 100g
Add
Woolworths
MasterFoods Curried Sausages Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
MasterFoods Beef Stroganoff Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
MasterFoods Tuscan Meatballs Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Add
Woolworths
MasterFoods Savoury Mince Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
MasterFoods Devilled Sausages Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
MasterFoods Garlic & Herb Lamb Shanks Slow Cook Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Add
Woolworths
MasterFoods Creamy Chicken & Mushroom Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Add
Woolworths
MasterFoods Butter Chicken Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
MasterFoods Mild Chicken Curry Slow Cook Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Add
Woolworths
Latina Fresh Chicken Parmigiana Ravioli
375g
Special
$6.50
$1.73 / 100g
was
$8.00
Add
Woolworths
Woolworths Classic Beef Sausage Roll
460g
$8.00
$1.74 / 100g
Add
Aldi
Basa Fillets Skin Off 400g
400g
$6.99
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Ocean Chef New Zealand Hoki Fillets
1kg
$17.50
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Bertocchi Mortadella Plain Shaved From The Deli
1kg
$17.50
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Bertocchi Green Olive Mortadella Sliced From The Deli
1kg
$17.50
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Bertocchi Mortadella Plain Sliced From The Deli
1kg
$17.50
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Only Organic Vegetable Chicken Risotto 1-5 Years
220g
$3.85
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Pork Loin Chop Medium
600g
$10.50
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Slow Cooked Lamb Shanks In Tomato Red Wine & Rosemary
1.25kg
$21.88
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Middle Bacon Middle Cut Rashers
250g
$4.40
$1.76 / 100g
Add
Woolworths
Latina Fresh Ham & Cheese Tortellini
625g
$11.00
$1.76 / 100g
Add
Woolworths
Gravox Lamb & Rosemary Liquid Family Pack
250g
$4.40
$1.76 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 4 Pack Angus Quarter Pound Beef Burgers
454g
Special
$8.00
$1.76 / 100g
was
$9.00
Add
Woolworths
Woolworths 4 Pack Steakhouse Quarter Pound Beef Burgers
454g
Special
$8.00
$1.76 / 100g
was
$9.00
Add
Woolworths
MasterFoods Chicken Alfredo Recipe Base
170g
$3.00
$1.76 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Macro Free Range Chicken Tenderloins
640g
Special
$11.30
$1.77 / 100g
was
$12.60
Add
Aldi
Chicken Breast Pub Schnitzel 480g
480g
$8.49
$1.77 / 100g
Add
Aldi
Beef Koftas 450g
450g
$7.99
$1.78 / 100g
Add
Woolworths
Safcol Wild Caught Tuna Springwater
95g
$1.70
$1.79 / 100g
Add
Woolworths
Safcol Wild Caught Tuna Sweet Chilli
95g
$1.70
$1.79 / 100g
Add
Woolworths
Safcol Wild Caught Tuna Tomato & Onion
95g
$1.70
$1.79 / 100g
Add
Aldi
Extra Lean Beef Mince 500g
500g
$8.99
$1.80 / 100g
Add
Aldi
RSPCA Approved Chicken Bites With Sriracha Mayonnaise 500g
500g
$8.99
$1.80 / 100g
Add
Aldi
Marinated Butter Chicken RSPCA Approved Chicken Thigh Steaks 500g
500g
$8.99
$1.80 / 100g
Add
Aldi
Marinated Lemon & Herb RSPCA Approved Chicken Thigh Steaks 500g
500g
$8.99
$1.80 / 100g
Add
Aldi
Free Range Chicken Tenderloins per kg
550g
$9.89
$1.80 / 100g
Add
Aldi
Free Range Chicken Thigh Fillets per kg
585g
$10.52
$1.80 / 100g
Add
Aldi
Lightly Infused Pork Loin Steak per kg
442g
$7.95
$1.80 / 100g
Add
Aldi
Beef Chuck Casserole per kg
1kg
$17.99
$1.80 / 100g
Add
Aldi
Smokey American Beef Brisket per kg
1kg
$17.99
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Breast Diced
500g
$9.00
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Lamb Mince
500g
$9.00
$1.80 / 100g
Add
Woolworths
Macro Free Range Chicken Breast Fillets
650g
$11.70
$1.80 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Free Range Chicken Breast Bulk Pack per kg
$15.80
34% less than Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Diced per kg
$10.23
29% less than Coles
Wild Alaskan Pink Salmon
$10.60
28% less than Woolworths
Free Range Chicken Thigh Fillet Bulk Pack per kg
$17.66
26% less than Coles